Czy ocenianie może być motywujące?

• 02-04-2024 15:34

Serdecznie zapraszamy  wszystkich nauczycieli zainteresowanych tematem: "Czy ocenianie może być motywujące?" na webinarium, które odbędzie się  04.04.2024 r. o godz. 17:00 na platformie Zoom. Spotkanie poprowadzi– mgr Ewa Babiarz konsultant BBODN ds.nauczania języka polskiego i mgr Halina Juraszczyk konsultant BBODN ds.nauczania matematyki.

Tematyka spotkania:
-trudności związane z ocenianiem zgłaszane przez uczniów,
-sposoby minimalizowania trudności towarzyszących ocenianiu,
-cechy dobrego systemu oceniania,
-rola samooceny ucznia w procesie oceniania,
-elementy, które należy wziąć pod uwagę, planując ocenianie,
-wymagania na ocenę celującą,
-prawa ucznia w zakresie oceniania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz:
Formularz zgłoszeniowy

Istnieje również możliwość zapisów za pośrednictwem ogólnego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy
który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy!!