Zmiany w prawie oświatowym - szkolenie dla dyrektorów

• 07-09-2022 18:29

Dziś w naszym Ośrodku odbyło się szkolenie dla dyrektorów bielskich przedszkoli, szkół i placówek oświatowych dotyczące zmian w prawie oświatowym obowiązujących od 1 września 2022r. ze szczególnym uwzględnieniem zmian w obszarze awansu zawodowego nauczycieli. Spotkanie poprowadziła Pani Anna Król - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, współautorka komentarzy do ustawy o systemie oświaty i wielu publikacji z tego zakresu.
W trakcie konferencji zostały ponadto  przedstawione informacje na temat  funduszy unijnych  dla oświaty na lata  2021 - 2027 zaprezentowane przez Pana Jarosława Niemczyka  oraz inne źródła umożliwiające finansowanie pomocy naukowych i różnorodnych działań edukacyjnych – omówione przez Panią Elżbietę Legoń.

Bardzo dziękujemy firmie #naukoweplacezabaw za wsparcie naszego wydarzenia!!