Relacja z Pikniku wielokulturowego

• 28-06-2022 9:50
Frekwencja na wczorajszym Pikniku wielokulturowym przerosła nasze oczekiwania 😍 bardzo cieszymy się, że tak licznie odpowiedzieliście Państwo na nasze zaproszenie 😘😘😘😘 Miło było patrzeć jak całe rodziny angażowały się w atrakcje przygotowane na stoiskach. Z tego miejsca bardzo dziękuję:
❤️Pani Dyrektor Sylwi Deryło-Gola ze Szkoła Asystentów Międzykulturowych Bielsko-Biała za wspólną organizację i fantastyczne warsztaty prowadzone przez Asystentów 😘
❤️Pani Elżbiecie Legoń za cudowne stoiska dla najmłodszych z Naukowe place zabaw 😘
❤️Marcie Jurasz za warsztaty z mas sensorycznych 😘
❤️Lucynie Kempys za warsztaty origami 😘
❤️Bartkowi Żywczakowi za stoisko SmartBB z planszówkami😘
❤️Joannie Popławskiej-Owczarz za materiały do kodowania 😘
❤️Oksanie Dymytrovej i Jakubowi Nowakowi za warsztaty z bibułkarstwa 😘
❤️ Dziękuję wszystkim, którzy spontanicznie włączali się ze swoimi propozycjami zabaw w trakcie😘
To było prawdziwe wielokulturowe święto na dobry początek wakacji!!