Praktyczne aspekty zarządzania szkołą i przedszkolem

• 02-10-2023 12:27

Serdecznie zapraszamy dyrektorów i nauczycieli zainteresowanych tematem: "Praktyczne aspekty zarządzania szkołą i przedszkolem" na szkolenie stacjonarne, które odbędzie się 26 października godz. 11.00  w  siedzibie ośrodka przy ul. Piastowskiej 21. Spotkanie poprowadzi mgr Roman Lorens- ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, konsultant ds. organizacji i zarządzania oświatą, lider i koordynator doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół, trener i wykładowca, specjalista prawa oświatowego.

Treści szkolenia:

1. Zmiany w prawie oświatowym
  2. Awans zawodowy i ocena pracy
  3. Czas pracy dyrektora i nauczycieli i jego ewidencjonowanie w szkołach i placówkach
  4. Zasady prowadzenia nadzoru pedagogicznego w szkole
  5. Zagadnienia istotne w codziennej pracy nauczyciela
  6. Rola dyrektora szkoły / placówki oświatowej oraz jego relacje z organem prowadzącym w świetle przepisów prawa
  7. Mity oświatowe w które dyrektor wierzyć nie powinien.

Uczestnicy spotkania otrzymają materiały w wersji elektronicznej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz:

Istnieje również możliwość zapisów za pośrednictwem ogólnego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy

który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy!