Pokolenie Alfa w szkole - jakich wyzwań się spodziewać?

• 17-03-2024 22:04

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowawców i nauczycieli wszystkich typów szkół na webinarium pt. „Pokolenie Alfa w szkole - jakich wyzwań się spodziewać?”,  które odbędzie się 19.03.2024 r. o godzinie 17.00 na platformie ZOOM.  Spotkanie poprowadzi mgr Ewa Babiarz - konsultantka ds. nauczania języka polskiego.

Zakres treści:

-charakterystyka pokolenia Alfa,

-sposoby uczenia się Alf,

-propozycje metod najbardziej sprzyjających uczeniu się pokolenia Alfa,

-oczekiwania pracodawców wobec tego pokolenia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem ogólnego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy !!