Nowy rok szkolny 2024/2025.

• 05-09-2024 22:14

Drodzy Państwo!

Z dużym entuzjazmem informujemy, że zespół konsultantów BBODN w pełni gotowy rozpoczyna nowy rok szkolny!

5 września odbyło się nasze pierwsze spotkanie z udziałem gościa specjalnego dr Agnieszki Hermy- Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu UM.

A u nas kilka ważnych zmian.

Od 1 września nowym dyrektorem ośrodka została mgr Marta Jurasz. Pani Marta wnosi do BBODN nową perspektywę oraz ogromne doświadczenie w dziedzinie edukacji.

W tym roku także do grona nauczycieli konsultantów dołączyło kilku nowych, doświadczonych specjalistów, którzy wzbogacą naszą ofertę o świeże spojrzenie i nowoczesne podejście do edukacji.

Nowy rok szkolny przynosi również nowe tematy i zadania zgodne z kierunkami polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025. Przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń i warsztatów, które obejmują ważne zagadnienia, takie jak:

• Nowoczesne metody dydaktyczne
  • Edukacja włączająca
  • Wykorzystanie technologii w nauczaniu
  • Wsparcie zdrowia psychicznego uczniów
  • Praca z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych
  • Rozwój kompetencji kluczowych uczniów,
  • Wsparcie dla kadry pedagogicznej w zakresie innowacyjnych metod nauczania,

Już niedługo rozpoczną się spotkania metodyczne na których będziemy dzielić się naszą wiedzą i wspierać szkoły oraz nauczycieli w ich codziennej pracy. Czekają nas inspirujące wyzwania, które przyczynią się do rozwoju edukacji w naszym mieście – Bielsku-Białej.

Zapraszamy do współpracy i śledzenia naszych działań i do  zobaczenia podczas szkoleń i spotkań w nowym roku 2024/2025.

Zespół BBODN