Nowa Forma Kontaktów z Konsultantami w BBODN !

• 16-09-2024 12:01

Szanowni Nauczyciele,

Z radością informujemy, że BBODN wprowadza nową formę wsparcia dla Waszych potrzeb edukacyjnych! Od teraz oferujemy możliwość bezpośrednich, stacjonarnych konsultacji z naszymi konsultantami.

Kiedy? Konsultacje będą odbywać się w wyznaczone dni robocze ( harmonogram znajduje się  w zakładce "kadra").

Gdzie? W siedzibie BBODN.

Dlaczego warto?

• Indywidualne podejście: Nasze konsultacje umożliwią Wam omówienie konkretnych                                                    wyzwań i problemów, z jakimi się mierzycie.
  • Bezpośredni kontakt:      Możliwość osobistego spotkania pozwala  na efektywniejszą                                                   wymianę informacji i szybsze znalezienie rozwiązań.
  • Wsparcie merytoryczne: Skorzystajcie z fachowej wiedzy naszych konsultantów w                                                          zakresie najnowszych trendów i narzędzi edukacyjnych.

Aby umówić się na konsultację, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem  lub mailowy z konsultantem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej nowej formy wsparcia i czekamy na Wasze wizyty!

Z poważaniem,

języki obce

16.30-17.30

malwina.stadnicka@bbodn.edu.pl

*UWAGA!  Przed konsultacjami prosimy o kontakt mailowy z konsultantem.