XXX Szkoła Dydaktyki Matematyki

• 03-04-2022 19:09
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji: XXX Szkoła Dydaktyki Matematyki, która odbędzie się w dniach 7 – 10 września 2022 roku w Oświęcimiu.
Organizatorem wydarzenia jest Instytut Informatyki Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu oraz Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Tematem konferencji jest:
Kształcenie matematyczne wobec wyzwań współczesnego świata!