Webinarium dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

• 19-01-2021 9:16
W ramach współpracy naszego Ośrodka z Wydawnictwem Klett Polska odbyło się dziś webinarium dla nauczycieli wychowania przedszkolnego pt.: Jestem samodzielne i dobrze funkcjonuję w grupie. A co jeśli nie potrafię? - Praktyczne metody wspierania rozwoju emocjonalnego dzieci w wieku przedszkolnym.
Spotkanie poprowadziły Pani Anna Rosół – przedstawiciel wydawnictwa oraz Pani Lucyna Kempys – konsultant BBODN ds. wychowania przedszkolnego. . Podczas konferencji zaprezentowane zostały przykłady ćwiczeń rozwijających kompetencje współpracy, świadomości siebie, otwartości i empatii.