Webinarium dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

• 24-11-2020 13:35

Dzisiaj odbyło się webinarium dla nauczycieli wychowania przedszkolnego prowadzone przez Panią Lucynę Kempys dotyczące wykorzystania i tworzenia zasobów na platformie LearningApps. W trakcie spotkania Pani Dagmara Dziedzic nauczyciel w przedszkolu nr 12 w Bielsku-Białej prezentowała przykłady stworzonych przez siebie aplikacji w kontekście wspierania wybranych tematów z zakresu edukacji dzieci młodszych.

Bardzo dziękujemy za liczne uczestnictwo w spotkaniu!

Poniżej zamieszczamy linki do prezentowanych aplikacji: