V wycieczka zawodoznawcza dla doradców zawodowych i nauczycieli doradztwa zawodowego

• 28-04-2023 12:40
27 kwietnia 2023r.  odbyła się V wycieczka zawodoznawcza, ostatnia w tym roku szkolnym, którą uroczyście otworzył Pan Marcin Mędrek - Starszy Inspektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej,. Następnie głos zabrał Pan Andrzej Stokłosa - Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej, który przywitał Gości i omówił wraz z Doradcą Zawodowym kierunki kształcenia w ZSTiH. Następnie uczniowie przystąpili do prezentacji osiągnięć szkoły i zaprosili do zwiedzania klasopracowni oraz warsztatów mechanicznych na ul. Sikornik w Bielsku-Białej.
Drugim etapem wycieczki było zwiedzanie pracowni zawodowych w Zespole Pracowni Nr 4 w Bielskim Centrum Edukacji w Bielsku- Białej, ul. Rejtana 15, takich jak m.in.: obróbki ręcznej, obróbki skrawaniem – tokarki i frezarki, obróbki skrawaniem – tokarki CNC i frezarki CNC.
Dziękujemy bardzo wszystkim osobom zaangażowanym w organizację cyklu wycieczek zawodoznawczych dla doradców zawodowych i nauczycieli doradztwa zawodowego! Była to fantastyczna okazja do zapoznania się z ofertą kształcenia zawodowego w naszym mieście.