Tworzenie statutu publicznego przedszkola, szkoły lub placówki

• 21-02-2022 9:57

Serdecznie zapraszamy  na szkolenie dla Dyrektorów Jednostek Systemu Oświaty i Nauczycieli z zakresu tworzenia statutu publicznego przedszkola, szkoły lub placówki. Szkolenie zdalne odbędzie się w dniu 15.03.2022 na platformie ZOOM według następującego harmonogramu:

10:00-11.30 - Dyrektorzy przedszkoli;

12:00-13:30 - Dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych;

Szkolenie poprowadzi Pani Ewa Halska - PREZES OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA KADRY
KIEROWNICZEJ OŚWIATY. Specjalistka w zakresie prawa oświatowego, audytu i kontroli
zarządczej w oświacie. Edukator akredytowany przez MEN. Wieloletni trener szkoleń
dotyczących zarządzania oświatą w krajowym, regionalnych i lokalnych ośrodkach
doskonalenia nauczycieli i uczelniach wyższych.