Trochę tańca i muzyki zamiast gimnastyki.

• 23-09-2024 14:11

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego 30 września 2024r. o godz.17.00 na warsztaty stacjonarne nt. "Trochę tańca i muzyki zamiast gimnastyki". Warsztaty  odbędą się w naszym Ośrodku w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 21, poprowadzi je Małgorzata Konarzewska konsultantka BBODN ds. wychowania przedszkolnego, a zarazem instruktor zajęć z rytmiki.

W czasie szkolenia zaprezentowane zostaną utwory muzyczne, które będzie można wykorzystać w czasie zajęć z dziećmi a poznane rozwiązania metodyczne wzbogacą warsztat pracy nauczyciela.

Prosimy o zabranie na zajęcia PenDrive w celu pobrania prezentowanych utworów.

Zgłoszenia należy przesyłać przez indywidualny formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy!!!