TiK w wychowaniu przedszkolnym

• 10-12-2019 11:03

Nauczyciele wychowania przedszkolnego mieli dzisiaj okazję uczestniczyć w warsztatach na temat wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy z dziećmi. Zajęcia zorganizowane w ramach sieci współpracy i samokształcenia, poprowadziła Pani Lucyna Kempys - konsultant naszego ośrodka ds. wychowania przedszkolnego, zwracając uwagę na ważne aspekty dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu. Przykłady aplikacji online dedykowane pracy z dziećmi zaprezentowała i omówiła Pani Marcelina Kempys - nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Gastronomicznych i Handlowych. Bardzo cieszymy się, że coraz częściej nauczyciele praktycy dzielą się swoją wiedzą, doświadczaniem i umiejętnościami w ramach spotkań sieci. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, którzy chcieliby się podzielić swoimi pomysłami, do kontaktu z naszymi konsultantami lub bezpośrednio drogą mailową na adres Ośrodka. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy!