• 08-05-2019 9:20

Wczoraj  w Szkole Podstawowej nr 29 w Bielsku-Białej, odbyły się warsztaty metodyczne  dla nauczycieli przedszkola oraz edukacji wczesnoszkolnej pt.: „Szukanie innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań  metodycznych w sytuacjach edukacyjnych dzieci młodszych-przykłady dobrej praktyki”

Organizatorami tego spotkania byli doradcy metodyczni: mgr Jolanta Klajmon, mgr Danuta Sewera oraz mgr Lucyna Kempys, a zajęcia poprowadziły Panie: mgr Jolanta Zielińska oraz Pani mgr Alina Dworniczek - nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. W trakcie spotkania dzieliły się swoim doświadczeniem z pracy z dziećmi z wykorzystaniem  kart Grabowskiego w przedszkolu i klasach I-III. Zaprezentowały też zestaw gier planszowych służących do nauki liczenia (tabliczka mnożenia, dodawanie, odejmowanie w dowolnym zakresie). Na zakończenie zaprosiły uczestników do  wspólnej gry: Ja mam…….A kto ma…..