• 02-04-2020 20:00

W tym wyjątkowym dniu w imieniu całego Zespołu chciałabym podziękować serdecznie wszystkim Specjalistom, którzy współpracują z naszym Ośrodkiem w obszarze budowania świadomości autyzmu. Dziękujemy za wsparcie merytoryczne, które pomaga nam nauczycielom lepiej zrozumieć mechanizmy autyzmu, a tym samym trafniej dobierać metody i formy pracy z uczniami.  W sposób szczególny chcemy w tym miejscu podziękować Dyrekcji i Pracownikom Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Bielsku-Białej za stałe wsparcie merytoryczne Nauczycieli i nieocenioną pracę z Uczniami i Rodzicami!