Projekt LEGO Education.

• 16-09-2024 22:38

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej 23 września 2024r. o godz.17.00 na webinarium, które odbędzie się na platformie Google Meet. Spotkanie dotyczy możliwości udziału w projekcie LEGO Education w przedszkolach i w klasach I-III szkoły podstawowej. Celem tego projektu jest wzbogacenie doświadczeń uczniów i innowacyjne podejście edukacyjne.

Na spotkaniu zostaną omówione:
1. rodzaje zestawów Lego, ich możliwości i zastosowanie;
2. korzyści wykorzystania tych klocków na zajęciach;
3. przykłady praktyczne i wskazówki nauczycieli biorących już udział w
projekcie.

Szkolenie poprowadzą konsultantki BBODN ds. edukacji wczesnoszkolnej mgr Joanna Popławska-Owczarz oraz ds. nauczania matematyki mgr Halina Juraszczyk. Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele Fundacji Lego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez indywidualny formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy!!!