Program " Cyfrowy uczeń z Google dla Edukacji Polska".

• 09-10-2024 15:40

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół oraz placówek oświatowych, nauczycieli informatyki oraz wszystkich nauczycieli stosujących techniki komputerowe na inspirujące spotkanie poświęcone temu, jak technologia może zmienić szkołę, które odbędzie się 24 października o godzinie 9.30 w siedzibie BBODN ul. Piastowska  21, Bielsko-Biała.

Konferencja poświęcona będzie Programowi „Cyfrowy Uczeń”, której celem jest zaprezentowanie nowoczesnych narzędzi i możliwości edukacyjnych.

TREŚCI/PROGRAM KONFERENCJI

1. Poznanie założeń Programu „Cyfrowy uczeń” jako rządowej inicjatywy, której celem jest zwiększenie dostępu do technologii cyfrowych w polskich szkołach.
  2. Przygotowanie uczniów do życia w społeczeństwie cyfrowym poprzez rozwijanie umiejętności korzystania z technologii oraz krytycznego myślenia w kontekście informacji online.
  3. Poznała narzędzi, które służą zapewnieniu równego dostępu do technologii wszystkim uczniom, niezależnie od ich sytuacji materialnej czy miejsca
  4. Zdobycie wiedzy na temat rozbudowanych możliwości edukacyjnych narzędzi, programów i urządzeń Google dla wszystkich uczestników procesu nauczania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zamieszczony na stronie GOOGLE:

Zapraszamy !!