Pomysły wprowadzamy w życie.

• 11-04-2024 22:09

Szanowni Państwo,

Bielsko-Bialski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy    z ZPTeam-Fizyka VR serdecznie zaprasza nauczycieli fizyki ale także wszystkich nauczycieli interesujących się nowymi technologiami na konferencję stacjonarną pt." Pomysły wprowadzamy  w życie".

Konferencja odbędzie 18.04.2024 r.  o godz.16.30 w siedzibie naszego Ośrodka -
Bielsko-Biała, ul.Piastowska 21 /budynek BCE/sala 106.

W trakcie spotkania zespół ZPTeam przedstawi Państwu polską aplikację, która dostosowana jest do wymogów podstawy programowej realizowanej na lekcjach fizyki w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Aplikacja zapewnia całkowitą interakcję nauczyciela oraz uczniów i oparta jest na metodologii zaczerpniętej z grywalizacji. Oparta jest także na badaniach psychologicznych wskazujących najbardziej efektywne drogi percepcji.

Będziecie Państwo mogli przetestować osobiście zastosowanie aplikacji z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości na konkretnych tematach lekcji fizyki.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy !