Podsumowanie 2021 roku

• 21-12-2021 10:20
Okres przedświąteczny skłania do podsumowań działań podjętych w mijającym roku. W naszym Ośrodku rok 2021 przyniósł spore zmiany: powiększył się Zespół Współpracowników, poszerzyliśmy tym samym ofertę propozycji szkoleniowych dla nauczycieli, zmieniliśmy lokalizację i mieścimy się obecnie w budynku BCE przy ul. Piastowskiej 21, podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach i zrealizowaliśmy projekt grantowy współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Podniesienie jakości edukacji zdalnej w przedszkolach i szkołach na terenie miasta Bielsko-Biała”, w którym wzięło udział 262 nauczycieli naszego Miasta!
Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy współuczestniczyli w realizacji tych działań!