Podróż po Polsce z muzyką i tańcem.

• 15-10-2024 15:19

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego 21 października 2024r. o godz.17.00 na warsztaty: "Podróż po Polsce z muzyką i tańcem". Warsztaty  odbędą się w naszym Ośrodku w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 21, a poprowadzi je MałgorzataKonarzewska konsultantka BBODN ds.wychowania przedszkolnego.

W programie:
1. Tańce różnych regionów Polski.
2. Dziecięce piosenki o tematyce patriotycznej.
3. Instrumentacje wybranych utworów muzycznych.

Prosimy o zabranie na zajęcia pendrive’ów, w celu pobrania utworów.
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez indywidualny formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy!!!