Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 17-09-2019 5:34

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w naszym ośrodku odbyła się dzisiaj konferencja metodyczna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i rodziców pt. : "Rola wychowania przedszkolnego w całym życiu człowieka". Dzięki współpracy z wydawnictwem Nowa Era, wykład otwierający na temat wpływu domu rodzinnego na zachowania dzieci w wieku przedszkolnym, poprowadziła Pani Karina Mucha - psycholog dziecięcy, pracownik naukowy SWPS. Uzupełnieniem wykładu było wystąpienie podsumowujące działania podejmowane w bielskich przedszkolach w trosce o wielostronny rozwój dzieci młodszych. Konferencję w imieniu organizatorów zakończyła Pani Lucyna Kempys - konsultant naszego ośrodka.