Nowe formy współpracy z rodzicami w czasie pandemii

• 11-12-2021 20:18
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego na webinarium pt.:,,Nowe formy współpracy z rodzicami w czasie pandemii, czyli jak organizować uroczystości i imprezy w przedszkolu z udziałem rodziców.", które odbędzie się 14.12.2021r. o godz.17.00 na platformie ZOOM.
Spotkanie poprowadzi Pani mgr Lucyna Kempys- konsultant BBODN ds.wychowania przedszkolnego.
Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu za pośrednictwem formularza: https://www.bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy przesyłanego na adres bbodn@cuw.bielsko-biala.pl.