Narzędzia do nauczania języka polskiego jako obcego

• 15-03-2022 4:46

W celu wsparcia nauczycieli pracujących z uczniami przybywającymi z Ukrainy, w ubiegły czwartek zorganizowaliśmy webinarium z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego. Spotkanie poprowadziły Pani mgr Ewa Babiarz oraz Pani mgr Marzena Konik-Sporek ekspertki w tym temacie. W swoim wystąpieniu przedstawiły teoretyczne podstawy w tym obszarze oraz dokonały przeglądu podstawowych metody i narzędzi służących podnoszeniu efektywności nauczania języka polskiego u dzieci z doświadczeniem migracji. Bardzo dziękujemy wszystkim licznie przybyłym uczestnikom za aktywny udział w szkoleniu.