• 29-11-2022 19:44
W związku ze zmianami podstawy programowej przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa, zapraszamy nauczycieli tego przedmiotu na dwudniowe szkolenie z obszaru edukacji obronnej połączone z warsztatami praktycznymi na strzelnicy według następującego harmonogramu:
07.12.2022r. godz. 17:00 sala 31
„Metodyka szkolenia przygotowującego do prowadzenia zajęć z broni pneumatycznej i kulowej dla uczniów w szkole podstawowej i ponadpodstawowej”
08.12.2022r. godz. 16:30 sala 31 i 33
„Metodyka szkolenia przygotowującego do prowadzenia zajęć z broni pneumatycznej i kulowej dla uczniów w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.” – szkolenie praktyczne na strzelnicy
„Zasady pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia użyciem broni konwencjonalnej”.
Ze względu na część praktyczną zaplanowaną na strzelnicy, szkolenie odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27.
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zamieszczony na stronie naszego Ośrodka: https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy na adres bbodn@cuw.bielsko-biala.pl