Małe i duże sukcesy w zróżnicowanej klasie

• 31-01-2022 21:43
Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na konferencję online poświęconą edukacji włączającej.

Edukacja włączająca jest obecnie wiodącym kierunkiem polityki edukacyjnej państw europejskich i USA.
Edukacja włączająca to sposób organizacji edukacji, który uwzględnia różnorodność uczniów wynikającą z niepełnosprawności i równocześnie dostosowującą system szkolny do indywidualnych możliwości każdego ucznia.
Aby przybliżyć Państwu to zagadnienie, zapraszamy na konferencję onlinepoświęconą wprowadzeniu do tematyki edukacji włączającej.

Konferencja odbędzie się 3.02.2022 r. o godz. 18.00. na platformie zoom oraz live na naszym kanale YouTube: BBODN - YouTube