Kompetencje kluczowe w przedszkolu

• 11-02-2020 9:31

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego na bezpłatną konferencję pt. „KOMPETENCJE KLUCZOWE W PRZEDSZKOLU”, która odbędzie się w siedzibie naszego ośrodka w dniu 26.02.2020 (środa) godz. 16.30 - 19.00. Spotkanie poprowadzi DOROTA ZAWADZKA - psycholog rozwojowy, doradca rodzinny, trener umiejętności społecznych. Specjalistka w sprawach rozwoju człowieka, wychowania oraz mediów dla dzieci i młodzieży.
Zgłoszenia na konferencję są przyjmowane drogą elektroniczną pod adresem www.mac.pl/konferencje
Szczegółowy program spotkania prezentujemy powyżej.