Jak uczyć zdalnie w przedszkolu?

• 08-04-2020 10:19

Lucyna Kempys - konsultant BBODN ds. wychowania przedszkolnego, podpowiada jak uczyć zdalnie w przedszkolu. Zachęcam do obejrzenie pomysłów na aktywności najmłodszych - nie tylko świąteczne
Jednocześnie zapraszamy wszystkich nauczycieli z wychowania przedszkolnego na zamknięty webinar pt. "Zdalne nauczanie w przedszkolu - ABC platformy Zoom", który odbędzie się 15.04.2020 r. godz. 18.00. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: bbodn@mzo.bielsko.pl.