Przejdź do treści Przejdź do menu

Jak dbać o prawidłowy rozwój umiejętności matematycznych od najmłodszych lat?-cz.II

  • 21-03-2022 22:54
Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej do udziału w seminarium, którego tematem jest: "Jak dbać o prawidłowy rozwój umiejętności matematycznych od najmłodszych lat". Tematem drugiej części będzie - Dojrzałość do uczenia się matematyki na progu edukacji wczesnoszkolnej. W tej części pokażemy jaki wpływ na uczenie się matematyki w późniejszym życiu dziecka mają zabawy matematyczne prowadzone w przedszkolu.
Opowiemy w co się bawić w przedszkolu, aby dzieci nie miały problemów z matematyką oraz w jaki sposób wykorzystywać zabawy sensoryczne, aby rozwijać umiejętności matematyczne. Webinarium odbędzie się 28 marca 2022r. o godz. 17.00 na platformie ZOOM, a poprowadzą je: mgr Halina Juraszczyk-konsultant BBODN ds. nauczania matematyki, mgr Lucyna Kempys -konsultant BBODN ds. wychowania przedszkolnego, mgr Joanna Popławska-Owczarz – konsultant BBODN ds. edukacji wczesnoszkolnej.
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zamieszczony na stronie naszego Ośrodka: https://www.bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy na adres bbodn@cuw.bielsko-biala.pl.