Funkcjonowanie w szkole uczniów ze spektrum autyzmu - perspektywa uczniowska.

• 17-10-2024 9:34

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy nauczycieli, wychowawców i pedagogów zainteresowanych tematem: "Funkcjonowanie w szkole uczniów ze spektrum autyzmu-perspektywa uczniowska" na stacjonarne spotkanie, które odbędzie się 22 października 2024r. o godz. 17.00. Miejscem szkolenia jest siedziba naszego Ośrodka BBODN - Bielsko-Biała, ul. Piastowska 21.
Spotkanie poprowadzi konsultantka BBODN ds.wychowania dr Agnieszka Michalkiewicz-Gorol.

Poruszane treści :
1) Czy spektrum to inne oprogramowanie?
2) Czym jest steamowanie i jak je wykorzystać?
3) Jakie są potrzeby edukacyjne uczniów ze spektrum?
4) O perspektywie Uczennicy ze spektrum - potrzebach, oczekiwaniach i wskazówkach do dobrej współpracy.
5) Dlaczego warto głośno mówić o maskowaniu?

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy!!!