Finał konkursu na spot/film reklamowy promujący czytelnictwo: CZY CZYTAĆ?

• 12-04-2022 14:09
Dziś odbył się finał konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych na spot/film reklamowy promujący czytelnictwo: CZY CZYTAĆ? organizowany przez I LO im. Mikołaja Kopernika, Kino Helios w Bielsku-Białej oraz nasz Ośrodek.
Pomysłodawczynią tego wydarzenia jest Pani Katarzyna Urbaniec - Prezes TOWARZYSTWA NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY SZKÓŁ POLSKICH. Celem konkursu było uświadamianie pozytywnej roli czytania w rozwoju osobistym i intelektualnym człowieka oraz promowanie wartości płynących z czytelnictwa wśród młodzieży. Przedmiotem konkursu był krótki film promocyjny/reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający maksymalnie 120 sekund o tematyce związanej z korzyściami płynącymi z czytania. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności, wysokich kompetencji cyfrowych i otwartości na sztukę! Serdecznie dziękujemy Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej - Ewie Szymanek-Płasce za uświetnienie gali finałowej.