Duchowa siła w kryzysie-jak przygotować uczniów do Świąt (z wykorzystaniem narzędzi online)?

• 06-04-2020 19:31

Webinarium zorganizowane przez dr Lidię Adamczyk-Jóskow  dla katechetów, wychowawców i wszystkich zainteresowanych nauczycieli:

Spotkanie poprowadził ks. Marcin Sańdok, rozpoczęcie o 16:30.

Program spotkania:
1.Jestem Weronika/jestem Szymon - mój projekt pomocy na Wielki Tydzień
2.Droga krzyżowa w czasach pandemii i zamknięcia
3.Jak przygotować się  i przeżywać Mszę św. On-line
4.Wzmacniająca video-rozmowa z rodzicem i uczniem.