"Chłopska Szkoła Biznesu"

• 05-11-2019 9:22

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym Chłopskiej Szkoły Biznesu, która jest symulacyjną grą ekonomiczną, opracowaną i wydaną przez Małopolski Instytut Kultury i stanowi innowacyjne i atrakcyjne narzędzie do pracy z grupą od 12 do 30 osób powyżej 12. roku życia.

Szkolenie jest skierowane do nauczycieli, doradców zawodowych bielskich szkół prowadzonych przez Miejski Zarząd Oświaty. Szkolenie jest bezpłatne.

Termin szkolenia 21.11.2019r. w godzinach 10.00-14.00.
Rekrutacja trwa do 15.11.2019r. pod adresem e-mailowym mberek5@gmail.com