• 14-03-2023 12:09
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli na webinarium organizowane przez dr Lidię Adamczyk-Jóskow – konsultanta BBODN ds. wychowania pn.: „Autoagresja u dzieci i młodzieży. Jak rozpoznawać i jak pracować z uczniem ze skłonnościami do samookaleczeń”, które odbędzie się 16 marca 2023 o godz. 17:00 na platformie ZOOM. Spotkanie poprowadzą specjalistki Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Bielsku-Białej: Paulina Prochwicz i Katarzyna Patykiewcz.
W trakcie spotkania poruszane będą następujące zagadnienia:
•Skala problemu w Polsce i na Świecie
•Zachowania autodestrukcyjne – rodzaje, przyczyny, rozpoznanie
•Depresja u dzieci i młodzieży – jak rozpoznać objawy
•Jak reagować w sytuacji kiedy podejrzewamy lub mamy wiedzę na temat pogorszenia zdrowia psychicznego ucznia ? Możliwości i ograniczenia.
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zamieszczony na stronie naszego Ośrodka: https://www.bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy na adres bbodn@cuw.bielsko-biala.pl